Miejscy zdemolowali Widzew II

Nie mieli litości dla młodej drużyny Widzewa II Łódź piłkarze MKS Kutno. Podopieczni Pawła Ślęzaka wygrali aż 5:1 (1:0) dając prawdziwy popis skuteczności w drugiej połowie meczu.

Worek z bramkami rozwiązał w 10. minucie Piotr Michalski. Mimo stworzenia kolejnych sytuacji podbramkowych na kolejne gole kibice „Miejskich” musieli czekać do drugiej części. W niej cieszyli się aż czterokrotnie. Po dwie bramki zaliczyli: Daniel Mitura i Sylwester Płacheta. Łodzian stać było na honorową bramkę. W ostatniej minucie wynik spotkania na 5:1 ustalił Bartosz Narożnik.

MKS Kutno – Widzew II Łódź 5:1 (1:0)
Bramki: Piotr Michalski 10, Daniel Mitura 54, 72, Sylwester Płacheta 70, 82 – Bartosz Narożnik 90

MKS Kutno: Sokołowicz – Pałczyński, Kowalczyk, Grzybowski, Żółtowski – Klepczyński, Znyk (80′ Jakubowski), Piotr Michalski (77′ Kapruziak), Mitura (80′ Przemysław Michalski), Płacheta – Gorczyczewski (60′ Szyc).

Widzew II: Wlazłowski – Kozłowski (70′ Warchoł), Mysłowski, Rozwandowicz, Leonow – Bartłoszewski (46′  Lipski), Kolad, Pankowski, Grube – Idzikowski (75′ Piela), Narożnik.

Źródło: miejscy.pl