Omega II nowym liderem

Nowym liderem piotrkowskiej klasy okręgowej zostały rezerwy Omegi Kleszczów. Omega II pokonała po emocjonującym spotkaniu LKS Mniszków 3:2 (0:1). O wygranej gospodarzy zdecydowała bramka zdobyta w ostatniej minucie przez Mateusza Wrońskiego.

LKS Mniszków, podobnie jak Omega II, jest beniaminkiem okręgówki. Potrafił sprawić już dwie niespodzianki pokonując Ceramikę Opoczno i WOY-a Bukowiec Opoczyński. Do kolejnej zdobyczy punktowej zabrakło bardzo niewiele. Po pierwszej połowie goście prowadzili 1:0, a bramkę zdobył Artur Grzywacz. Kilka chwil po wznowieniu gry na 2:0 podwyższył Mariusz Wach. Omega zaczęła jednak odrabiać straty. W 51. minucie rzut karny zamienił na bramkę doświadczony Krzysztof Kowalski. Na kwadrans przed końcem było 2:2, a gola zdobył Przemysław Krawczykowski. Wynik spotkania ustalił w ostatniej minucie Mateusz Wroński. Dzięki wygranej Omega II jest jedynym zespołem z kompletem punktów w piotrkowskiej klasie okręgowej.

Omega II Kleszczów – LKS Mniszków 3:2 (0:1)
Bramki: Krzysztof Kowalski 51-karny, Przemysław Krawczykowski 71, Mateusz Wroński 90 – Artur Grzywacz 16, Mariusz Wach 48