Jakub Owczarek uratował punkt

Remisem 1:1 (1:0) zakończyło się spotkanie dwóch beniaminków IV ligi łódzkiej Orła Nieborów z Nerem Poddębice. Gospodarze prowadzili przez większą część meczu jednak goście w końcówce zdołali wyrównać. Gola na wagę punktu strzelił z rzutu karnego Jakub Owczarek w 80. minucie spotkania.

Lepiej w to spotkanie weszli gospodarze. Nieborowianie prowadzili po bramce z rzutu wolnego Dawida Suta w 12. minucie meczu. Ogólnie mecz był wyrównany, a większość akcji toczyła się w środkowej strefie boiska. Trochę więcej widowiskowych akcji było w drugiej połowie. Ner dążył do zdobycia wyrównującego gola. Poddębiczanie z każdą chwilą przeprowadzali groźne ataki na bramkę rywali. W 80. minucie goście osiągnęli cel. Do remisu doprowadził strzałem z rzutu karnego Jakub Owczarek. Biorąc pod uwagę całe zawody to pojedynek zakończył się sprawiedliwym podziałem punktów.

Orzeł Nieborów – Ner Poddębice 1:1 (1:0)
Bramki: Dawid Sut 12 – Jakub Owczarek 80-karny

Orzeł: Jędrzejewski – Górski, Grenda, Czerbniak, Krzeszewski – Rembowski (66′ Tkacz), Bartosiewicz (84′ Woźniak), Kuciński, Wierzbicki (72′ Kruk) – Siatkowski (46′ Plichta), Sut.

Ner: Marciniak – Pawlikowski, Owczarek, Piórkowski – Pabiańczyk (85′ Lewandowski), Woźniak (70′ Wdowiak), Jesionowski, Czekalski, Gilarski – Olczyk (89′ Makowski), Kubiak (46′ Pacałowski).