Mechanik rozbity w Sulejówku

Prawdziwej klęski doznał zespół Mechanika Radomsko w spotkaniu 6. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej. Drużyna prowadzona przez Rafała Ozgę przegrała w Sulejówku z rezerwami Legii Warszawa 0:4 (0:2). Trzy bramki dla gospodarzy zdobył Peterson.

20-letni Brazylijczyk otworzył wynik spotkania w 14. minucie. Rezerwy Legii nie zamierzały na tym poprzestawać i pod bramką Rafała Dawida co chwilę dochodziło do groźnych sytuacji. Efektem przewagi gospodarzy była druga bramka zdobyta przez Petersona w 32. minucie. Trzy minuty później gospodarze mogli prowadzić 3:0. Kamil Anczewski nie wykorzystał jednak rzutu karnego. Nadzieje na korzystny wynik rozwiał Peterson. Piłkarz z Kraju Kawy strzelił swojego trzeciego gola w 53. minucie. Wynik meczu na 4:0 ustalił na sześć minut przed końcowym gwizdkiem Norbert Misiak.

Legia II Warszawa – Mechanik Radomsko 4:0 (2:0)
Bramki: Peterson 14, 32, 53, Norbert Misiak 84

Mechanik: Dawid – Nowak, Radziejewski, Dryja, Kolba – Tazbir (67′ Lewacki), Antczak (76′ Brych), Kornacki (67′ Walioszczyk), Olejnik – Michalski, Szewczyk (60′ Radowicz).
Trener: Rafał Ozga