Piękna bramka Czaplarskiego

Omega Kleszczów pokonała na własnym boisku GKP Targówek Warszawa 2:0 (0:0) w spotkaniu 6. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej. O wygranej drużyny Tomasza Jaworskiego zdecydowały bramki zdobyte w drugiej części spotkania.

Pierwsza połowa bezbarwna z lekką przewagą gospodarzy. Nic z niej jednak nie wynikało. Dopiero w drugiej połowie Omega zdobyła zwycięskie bramki. W 55. minucie dośrodkowanie Szymona Piotrowskiego wykorzystał Hubert Robaszek, który pokonał bramkarza gości strzałem głową. dla Piotrowskiego była to ostatnia akcja w meczu. Chwilę później został bowiem zmieniony. Wynik spotkania ustalił rezerwowy Michał Czaplarski. Popisał się przepięknym strzałem z rzutu wolnego z odległości około 30 metrów. Bramka, o której zwykło się mawiać „stadiony świata”. To druga z rzędu wygrana Omegi na własnym boisku.

Omega Kleszczów – GKP Targówek Warszawa 2:0 (0:0)
Bramki: Hubert Robaszek 55-głową, Michał Czaplarski 88

Omega: Błażejewski – Łucki, Słomian, Świstak ż, Szubert – Robaszek, Marciniak, Jacak (80′ Barański), Górski (85′ Czaplarski), Rozwandowicz ż (90′ Wroński) – Piotrowski (55′ Serwaciński).
Trener: Tomasz Jaworski