PP Piotrków: Porażki IV-ligowców

Aż cztery czwartoligowe drużyny odpadły w 1/16 finału Pucharu Polski na szczeblu okręgu piotrkowskiego. Do największej niespodzianki doszło w Kamieńsku. Rezerwy miejscowego Świtu odprawiły z kwitkiem Pilicę Przedbórz mimo, że do przerwy goście prowadzili 4:1!

Swoje mecze przegrały także: Włókniarz Moszczenica, Astoria Szczerców i Concordia Piotrków. Aż trzynaście bramek zobaczyli kibice w Lubochni. Miejscowy LKS pokonał KS Poświętne 7:6 (4:1).

Oto wyniki środowych spotkań:
Świt II Kamieńsk – Pilica Przedbórz 5:4 (1:4)
LKS Wola Krzysztoporska – Włókniarz Moszczenica 2:0 (1:0)
GUKS Gorzkowice – Astoria Szczerców 1:0 (0:0)
Szczerbiec Wolbórz – Concordia Piotrków 2:1 (1:1)
LKS Mniszków – Polonia Piotrków 1:6 (1:3)
Astoria II Szczerców – Włókniarz Zelów 1:7 (0:2)
Skalnik Sulejów – LKS Mierzyn – mecz przerwany w 60. minucie przy stanie 1:2 (1:1) z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
Kawaleria Tomaszów – KS Paradyż 0:1 (0:0)
LKS Lubochnia – KS Poświętne 7:6 (4:1)