Pięć bramek żeńskiej Pogoni

Pogoń Zduńska Wola wygrała z Pisią Zygry 5:1 (2:1) w meczu 1. kolejki III ligi łódzkiej kobiet. Zduńskowolanki w drugiej odsłonie w  przeciągu piętnastu minut potrafiły przesądzić losy spotkania i strzelić rywalkom trzy bramki.

Pierwsza bramka padła dopiero po dwóch kwadransach gry. Na listę strzelców wpisała się Gabriela Zdunek. Ta sama zawodniczka podwyższyła na 2:0. Jeszcze przed przerwą rywalki zdołały zdobyć kontaktowego gola. Po zmianie stron przewaga należała wyłącznie do gospodyń. W 61. minucie bramkarkę gości pokonała Karolina Misiak. Sześć minut później czwartą bramkę dla Zduńskiej Woli strzeliła Martyna Kowalska, a końcowy rezultat ustaliła w 75. minucie Aleksandra Majdas.

Pogoń Zduńska Wola – Pisia Zygry 5:1 (2:1)
Bramki dla Pogoni: Gabriela Zdunek 30, 38, Karolina Misiak 61, Martyna Kowalska 67, Aleksandra Majdas 75

Pogoń: Joanna Świniarska – Paulina Licha, Dagmara Kaczmarzyńska, Michalina Sutowicz (75′ Klaudia Kajl), Magdalena Swędrowska – Gabriela Zdunek (40′ Justyna Jędrasiak), Karolina Misiak (80′ Natalia Hensel), Małgorzata Matusiak, Aleksandra Majdas (77′ Martyna Muszyńska) – Klaudia Marlicka, Martyna Kowalska.

Źródło: Krzysztof Kochelak