AKTUALNOŚCI
Stasiak traci cierpliwość

Nie tak wyobrażali sobie kibice Mechanika Radomsko grę swoich ulubieńców w III lidze. Zespół Rafała Ozgi przegrywa mecz za meczem i plasuje się na szarym końcu ligowej tabeli. O komentarz poprosiliśmy jednego ze sponsorów klubu Mirosława Stasiaka.

Nie chcę się na ten temat wypowiadać. Ja nie mam wpływu na to jak gra zespół ani na decyzje zarządu klubu. Nie ukrywam jednak, że jeśli Mechanik dalej tak będzie grał i zajmował ostatnie miejsce w tabeli to może stracić sponsorów. Nie po to wykładamy swoje pieniądze aby firmować klub, który wszystko przegrywa – skomentował krótko Mirosław Stasiak. Przypomnijmy, że znany w regionie radomszczańskim biznesmen zgodził się pomagać finansowo radomszczańskiemu klubowi. Nie przypuszczał jednak, że Mechanik będzie grał tak słabo.

Tymczasem kolejny mecz radomszczanie zagrają już w najbliższą środę (18 września). Mechanik jedzie do Wołomina aby zagrać z tamtejszym Huraganem. Wszystko wskazuje na to, że drużynę poprowadzi w tym meczu dotychczasowy szkoleniowiec Rafał Ozga.

Subskrybuj
Powiadom o

6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
trener
10 lat temu

myślałem że to tylko jeden miał taki wypad,ale wszyscy??muszę kupić alkomat