Zwycięska inauguracja Gatty

Gatta Acitve Zduńska Wola od zwycięstwa rozpoczęła nowy sezon w Futsal Ekstraklasie. Gatta pokonała Rekord Bielsko-Biała 3:2 (0:2). O wygranej gospodarzy zdecydowała znakomita końcówka w ich wykonaniu.

Po pierwszej połowie różnicą dwóch bramek prowadzili goście. Bramki dla Rekordu zdobyli: Wojciech Łysoń (9. minuta) i Rafał Franz (14. minuta). O wygranej gospodarzy zdecydowała świetna końcówka. Na siedem minut przed końcem kontaktowego gola zdobył Marcin Milewski. Na 75 sekund przed końcem wyrównał Marcin Olejniczak, a niespełna pół minuty później decydujący cios zadał Rekordowi Marcin Stanisławski.
W zespole Gatty doszło do kilku zmian kadrowych. Ubyli: Mariusz Rachubiński, Błażej Bugajski i Mateusz Gepert. Do składu dołączył zaś Oktawian Maliszewski.

Gatta Active Zduńska Wola – Rekord Bielsko-Biała 3:2 (0:2)
Bramki: Mariusz Milewski 33, Marcin Olejniczak 38, Marcin Stanisławski 39 – Wojciech Łysoń 9, Rafał Franz 14