Pechowa porażka rezerw GKS

Nie mają szczęścia do końcówek spotkań piłkarze rezerw GKS Bełchatów. W meczu 11. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej prowadzili 1:0 w Warszawie z GKP Targówkiem. Ostatnie minuty należały jednak do gospodarzy, który najpierw wyrównali, a później zdobyli zwycięskiego gola.

Bramkę dla GKS zdobył w 60. minucie Paweł Zięba po podaniu Damiana Szymańskiego. Po trafieniu Zięby bełchatowianie kontrolowali sytuację na boisku a szansę na podwyższenie wyniku miał po strzale głową Filip Rośniak, niestety bramkarz gospodarzy był na miejscu. To zemściło się w końcówce spotkania. Decydujące o zwycięstwie ciosy GKP Targówek zadał w 85. i 87. minucie.

GKP Targówek (Warszawa) – PGE GKS II Bełchatów 2:1 (0:0)
Bramka dla PGE GKS II: Paweł Zięba 60
PGE GKS II: Damian Podleśny – Raul Gonzalez, Piotr Witasik, Krzysztof Michalak, Mateusz Szymorek – Paweł Zięba, Damian Szymański, Damian Gul (75. Filip Rośniak), Łukasz Wroński – Kamil Poźniak – Bartłomiej Bartosiak

Kolejny mecz bełchatowskie rezerwy rozegrają w najbliższą środę (2 października) na stadionie przy Sportowej, a rywalem będzie Widzew II Łódź.

Źródło: gksbelchatow.com