United wygrali bez Ujka

Kolejne zwycięstwo w rozgrywkach piotrkowskiej klasy okręgowej odnieśli Zjednoczeni Gmina Bełchatów. Drużyna prowadzona przez Edwarda Cecota wygrała z Ceramiką Opoczno 3:2 (1:2). United musieli sobie radzić bez kontuzjowanego Mariusza Ujka.

Zjednoczeni rozpoczęli znakomicie bo już w 5. minucie po trafieniu Adama Kajdanka objęli prowadzenie. Kolejne minuty należały jednak do gości. Wyrównał Damian Prusek (20. minuta), a na 2:1 bramkę dla Ceramiki strzelił Bartłomiej Gambka. Po przerwie obraz gry zdecydowanie się zmienił. Gospodarze ruszyli do ataku i dziesięć minut po wznowieniu do wyrównania doprowadził Michał Krzciuk. Remis nie zadowalał jednak Zjednoczonych. W 76. minucie rozstrzygającego gola zdobył Adrian Rzepecki.

Wygrana cieszy tym bardziej, że graliśmy bez Mariusza. Chłopaki pokazali w drugiej połowie charakter i zasłużenie zdobyli trzy punkty – powiedział po spotkaniu prezes Zjednoczonych Gmina Bełchatów Rafał Saternus.