Stal Głowno straciła punkty

Stal Głowno zremisowała na wyjeździe z LKS Różyca 1:1 (1:0) w meczu 8. kolejki łódzkiej klasy okręgowej. Mimo straty punktów głownianie utrzymali pozycję lidera, dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu z Orłem Parzęczew.

Wygląda na to, że broniąca się przed spadkiem LKS Różyca jest specjalistą od zabierania punktów liderom. W poprzedniej kolejce różycanie zdetronizowali Włókniarz Konstantynów, a tym razem zabrali dwa punkty Stali. Kto wie jak potoczyłoby się to spotkanie gdyby nie czerwona kartka Michała Suchenka w 30. minucie. Do przerwy gospodarze prowadzili 1:0. Po zmianie stron głownianom udało się strzelić wyrównującego gola. Uczynił to w 59. minucie z rzutu karnego Przemysław Gibała.

LKS Różyca – Stal Głowno 1:1 (1:0)
Bramka dla Stali: Przemysław Gibała 59-karny

Stal: Smurzyński – M. Suchenek cz 30′, Tomczyk, M. Piela, Maciak – Nowak – K. Suchenek, Florczak, Gibała, Waśkiewicz – Stępniewski (71′ Owczarek).