Spokojna wygrana Kutna

MKS Kutno wygrał 2:0 (2:0) z Mechanikiem Radomsko w wyjazdowym meczu 12. kolejki III ligi łódzko- mazowieckiej. Kutnianie zdecydowanie przeważali nad rywalami i stworzyli sobie wiele podbramkowych sytuacji. Skromne choć pewne zwycięstwo jest najmniejszym wymiarem kary dla Mechanika.

Cały mecz przebiegał pod nasze dyktando. z powodzeniem mogliśmy wygrać wyżej. W drugiej połowie pozwoliliśmy troszkę pograć gospodarzom, którzy starali się to wykorzystać. Stwarzali sytuacje, ale nie były one groźne. Moim zdaniem zasłużyli na honorowego gola – skomentował Andrzej Królak, kierownik MKS Kutno.

Mechanik Radomsko – MKS Kutno 0:2 (0:2)
Michał Żółtowski 18, Dariusz Gorczyczewski 24

Mechanik: Dawid – Michalski, Frączyk (75′ Kolba), Ł. Dryja, M. Dryja (57′ Nowak) – Tazbir, Kornacki ż, Antczak ż (88′ Brych), Olejnik – Szewczyk ż, Walioszczyk (85′ Lewicki).

Kutno: Sokołowicz – Klepczyński ż, Kowalczyk, Grzybowski, Żółtowski – Znyk ż, Kubiak ż, Szyc, Płacheta (90′ P. Michalski) – Mitura, Gorczyczewski (88′ Pałczyński).