MKS nie dał szans Sulmierzycom

Juniorzy starsi MKS Zduńska Wola prowadzeni przez trenera Tomasza Ziółkowskiego pewnie pokonali wicelidera tabeli Unię Sulmierzyce 6:0. Już do przerwy gospodarze prowadzili aż 4:0. W drugiej połowie dołożyli jeszcze dwa trafienia.

Pierwsza bramka padła w 17. minucie po strzale głową Marcina Szewczyka. MKS nie zamierzał na tym poprzestawać. Pięć minut później po kapitalnym dośrodkowaniu Tomasza Bednarka na listę strzelców ponownie wpisał się Szewczyk. Kolejne minuty należały do Michała Pietrzykowskiego, który w ciągu 3 minut strzelił dwie bramki. Po zmianie stron w 53. minucie ponownie na listę strzelców wpisał się Szewczyk. Wynik spotkania ustalił Damian Dyoniziak trafieniem z rzutu karnego podyktowanego za zagranie piłki ręką w polu karnym.

MKS Zduńska Wola – Unia Sulmierzyce 6:0 (4:0)
Bramki: Marcin Szewczyk 17, 22, 53, Michał Pietrzykowski 35, 38, Damian Dyoniziak 72

Autor relacji i zdjęć: Lech Kulma