Kolejna młodość Witolda Sowały

To się nazywa dawać dobry przykład na boisku. Grający trener MLKS Konopnica Witold Sowała mimo 38 lat na karku jest najskuteczniejszym zawodnikiem swojej drużyny. W meczu 10. kolejki konopniczanie wygrali na własnym boisku z Orkanem Buczek, a dwie bramki zdobył właśnie Sowała.

Najciekawszym meczem 10. kolejki sieradzkiej okręgówki był mecz w Konopnicy. MLKS podejmował trzeci w tabeli Orkan Buczek. Do przerwy było 0:0, ale w drugiej połowie dał o sobie znać Sowała. Pokonał bramkarza gości w 52. i 82. minucie spotkania i jego drużyna wygrała 2:0. Grający trener drużyny z Konopnicy ma już na swoim koncie 15 bramek w tym sezonie!

Konopnica spisuje się w tym sezonie bardzo dobrze. W dziesięciu meczach wywalczyła 25 punktów i ustępuje tylko zespołowi Gal Gaz Galewice. Galewiczanie legitymują się kompletem wygranych.

Kibice interesujący się sieradzką klasą okręgową już zacierają ręce czekając na mecz 11. kolejki. Za tydzień Gal Gaz Galewice podejmie bowiem właśnie zespół trenera Sowały. To będzie szlagier rundy jesiennej.