Festiwal kartek w Radomsku

Mechanik Radomsko wreszcie przełamał fatalną serię. Radomszczanie wygrali 1:0 (1:0) z Żyrardowianką Żyrardów w meczu 14. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej. Jedynego gola zdobył Tomasz Walioszczyk. W roli głównej wystąpił jednak arbiter.

Poczynania piłkarzy przyćmił Marcin Słupiński, który pokazał aż pięć czerwonych kartek!

Już w 5. minucie technicznym strzałem bramkarza Żyrardowianki pokonał Adam Olejnik, ale sędziowie dopatrzyli sie spalonego. To jednak nie załamało radomszczan. Sześć minut później Tomasz Walioszczyk w sytuacji sam na sam ograł bramkarza gości Roberta Stawiarskiego i strzelił do pustej bramki. W tej części gry radomszczanie dominowali. Goście praktycznie nie byli w stanie zagrozić bramce Rafała Dawida.

Sytuacja się zmieniła w 38. minucie kiedy to za drugą żółtą kartkę z boiska wyleciał kapitan Mechanika Marcin Antczak. Od tego momentu stroną przeważającą byli goście. Kilka razy było groźnie pod bramką Mechanika, ale świetnie dysponowany był Dawid.
Ostatnie kilkanaście minut to show sędziego Marcina Słupińskiego. W 73. minucie arbiter z Sieradza wyrzucił z boiska Bartosza Drożdżala z Żyrardowianki, który w brutalny sposób sfaulował Przemysława Olejnika. Nie minęło siedem minut a za drugą żółtą kartkę z boiska musiał zejść Mariusz Kolba z Mechanika. Na tym jednak nie koniec. Już w doliczonym czasie gry sędzia usunął z boiska jeszcze dwóch graczy gości Kacpra Bargiela i Rafała Białeckiego.

Mechanik Radomsko – Żyrardowianka Żyrardów 1:0 (1:0)
Bramka: Tomasz Walioszczyk 11
Mechanik: Dawid – Kolba ż, cz, Radziejewski, Frączyk, Michał Dryja ż – Tazbir ż (90′ Lewacki), Kornacki, Antczak ż, cz, Adam Olejnik ż, Szewczyk (70′ Michalski) – Walioszczyk (70′ Przemysław Olejnik, 79′ Radowicz).