Zimoch zaskoczył Galewice

MLKS Konopnica wygrał w meczu na szczycie sieradzkiej klasy okręgowej z Gal Gazem Galewice 2:0 (1:0). Goście sprawili ogromną niespodziankę ponieważ dla liderującego Gal Gazu była to pierwsza porażka w tym sezonie. Obie bramki dla konopniczan strzelił Mariusz Zimoch.

Na to spotkanie wyszliśmy z nastawieniem defensywnym. Staraliśmy się grać z kontry. Już w 5. minucie po jednej z nich wyszliśmy na prowadzenie. Gospodarze mieli okazję na bramki, ale na szczęście ich nie wykorzystali. W drugiej połowie po kolejnej kontrze strzeliliśmy drugiego gola i od tego momentu kontrolowaliśmy przebieg gry. Udało nam się odnieść bardzo ważne zwycięstwo – skomentował Witold Sowała, grający trener MLKS Konopnica.

Gal Gaz Galewice – MLKS Konopnica 0:2 (0:1)
Bramki: Mariusz Zimoch 5, 56