AKTUALNOŚCI
Sukces Akademii Futbolu

Wielki sukces odnieśli chłopcy z Gimnazjum Publicznego numer 36 w Łodzi pod patronatem Akademii Futbolu. Młodzi łodzianie zajęli zaszczytne trzecie miejsce w finale krajowym IV Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska. Impreza odbyła się w Warszawie w dniach 9- 12 października.


 

W drużynie mogło grać tylko trzech zawodników klubowych. Pozostali gracze nie mogli być zgłoszeni do rozgrywek na sezon 2013/2014. Do IV edycji turnieju zgłosiło się 18 tysięcy drużyn chłopców i dziewcząt z całej Polski. Zawodnicy oprócz brązowych medali otrzymali od sponsorów tablety, torby oraz dresy sportowe. Puchary i medale wręczała Minister Sportu i Turystyki Joanna Mucha, a przebieg spotkań komentował Dariusz Szpakowski.

Skład drużyny: Adrian Walasik, Piotr Skrzypiec, Kamil Owczarczyk, Jakub Kołodziejczyk, Kacper Jóźwiak, Patryk Holak, Jakub Cieślak, trener: Krzysztof Kaszuba.

Źródło: K. Kaszuba

Subskrybuj
Powiadom o

6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Dariusz Piskorski
10 lat temu

Wszyscy zapomnieli o jeszcze jednym chłopcu, który grał o Kamilu Piskorskim. A papier lub internet wszystko przyjmie. Możesz napisać że Donald Tusk jest zawodnikiem Widzewa, Joanna Mucha – ŁKS-u a Darek Szpakowski GKS-u Bełchatów. Ale czy to będzie prawda? Więc jedynym wyznacznikiem jest regulamin i tego się trzeba trzymać.
pzdr