MKS lepszy od KS Chojne

W najciekawszym meczu II grupy sieradzkiej klasy A MKS Zduńska Wola wygrał na wyjeździe z KS Chojne 2:1 (2:1). Gości do zwycięstwa poprowadził Mariusz Juszczak, który strzelił dwa zwycięskie gole.

Początek spotkania był wyrównany, a oba zespoły podeszły do siebie z respektem. W 19. minucie bardzo dobrze w polu karnym gospodarzy zachował się Mariusz Juszczak i celnym strzałem pokonał Witolda Małyszko. Po trzech minutach ponownie Mariusz Juszczak umieścił piłkę w siatce po strzale z dystansu w okienko bramki. Gospodarze odpowiedzieli trafieniem w 35. minucie Huberta Gołąbka i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:1 dla piłkarzy ze Zduńskiej Woli. W drugiej połowie gospodarze próbowali odrobić straty, ale obrona gości spisała się dobrze. Całą defensywą kierował Wojciech Sopur i to w dużej mierze dzięki niemu goście zawdzięczają cenne zwycięstwo.

KS Chojne – MKS Zduńska Wola 1:2 (1:2)
Hubert Gołąbek 35 – Mariusz Juszczak 19, 22

Chojne: Witold Małyszko – Arkadiusz Banasiak, Tomasz Królikowski, Michał Goliński, Łukasz Czupryniak, Grzegorz Dyja, Mateusz Makowski, Łukasz Palma, Łukasz Banasiak, Krzysztof Krawczyk, Marcin Kamiński, Piotr Stachowiak, Wiktor Marciniak, Piotr Czupryniak, Bartłomiej Makówka, Łukasz Frajtak, Błażej Jóźwiak.

MKS: Damian Kruk – Wojciech Sopur, Mateusz Witczak, Marcin Piotrowski, Dawid Ciesielski, Tomasz Wolski, Łukasz Rakowski, Michał Pawlak, Mariusz Juszczak, Przemysław Pawłowski, Karol Kosecki, Bartosz Krymarys, Dawid Kepniak, Radomir Kaniewski, Łukasz Kosiński, Tomasz Ziółkowski, Marcin Matysiak, Daniel Zielonka.

Źródło: Lech Kulma