Widok Skierniewice goni Paradyż

Widok Skierniewice wygrał na wyjeździe ze Zjednoczonymi Stryków 2:0 (1:0) w spotkaniu 16. kolejki IV ligi łódzkiej. Tym samym skierniewiczanie wykorzystali szansę wskakując na trzecie miejsce w ligowej tabeli i zmniejszając straty do wicelidera KS Paradyż.

Spotkanie było wyrównane, a oba zespoły prezentowały porównywalny futbol. Gościom udało się wykorzystać dwa indywidualne błędy rywali. Najpierw w 25. minucie bramkę dla przyjezdnych zdobył Paweł Pąsko, a w drugiej połowie prowadzenie podwyższył Kamil Łojszczyk. Gospodarze nie mieli wielu dobrych okazji na zmianę rezultatu. – Bramki straciliśmy po własnych indywidualnych błędach. Mecz praktycznie przez cały czas był wyrównany. Można prosto stwierdzić, że kto strzelił to wygrał – skomentował spotkanie Marek Gałkowski, kierownik Zjednoczonych Stryków.

Zjednoczeni Stryków – Widok Skierniewice 0:2 (0:1)
Bramki: Paweł Pąśko 25, Kamil Łojszczyk 55

Zjednoczeni: Pająk – Bełdziński, Lenart, Sender, Siuto – Podedworny (81′ Drogosz), Buchowicz, Dyhdalewicz, Gałecki (61′ Hinc) – Król (81′ Kwiatkowski), Nagański.

Widok: Stolarek – Basiński (78′ Sulikowski), Foks, Gawlik, Borowiec –  Pąśko (90′ Wrzodak), Hyży, Markowski, Potocki – Cybulski (87′ Stefaniak), Łojszczyk (65′ Jędrzejewski).