AKTUALNOŚCI
Wójt nie żałuje swej decyzji

Obecność kibiców ŁKS Łódź na stadionie Włókniarza Moszczenica to w ogromnej mierze zasługa wójta gminy Moszczenica Marcelego Piekarka. To on po konsultacjach z klubowymi działaczami podjął decyzję o wpuszczeniu na stadion gości z Łodzi. Nie żałuje tej decyzji.


keeza komplety sportowe

Postanowiłem w jakiś sposób wyciągnąć rękę do kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego. Uważałem bowiem, że powinni oni dopingować swoją drużynę na stadionie. Wraz z naszymi kibicami stworzyli niezapomniane święto piłki. Przyjazd dwukrotnego mistrza Polski do Moszczenicy to wielkie wydarzenie, jedno z ważniejszych w historii naszej gminy – powiedział wójt Piekarek.

Oprócz policji, która w liczbie około 400 funkcjonariuszy zabezpieczała spotkanie, ogrom pracy wykonali klubowi działacze. – To był dla nas wszystkich tydzień wyjęty z życiorysu. Pracowaliśmy tutaj kosztem rodziny, kosztem życia prywatnego. Mieliśmy nawet nocne dyżury. Chcieliśmy bowiem jak najlepiej przyjąć gości z Łodzi – dodał trener Włókniarza i zarazem członek zarządu klubu Daniel Cichosz.

Jeśli chodzi o zachowanie kibiców ŁKS to policja odnotowała tylko dwa przypadki zakłócenia porządku. – Jedna osoba znieważyła policjanta, a na jedną nałożyliśmy mandat karny – przyznała Ilona Sidorko, rzecznik prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Piotrkowie. Trochę więcej pracy policja miała poza stadionem. Tam nałożyła łącznie 35 mandatów za picie alkoholu w miejscu publicznym oraz za używanie wulgarnych słów.

Subskrybuj
Powiadom o

9 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
obiektywnie
10 lat temu

Praktycznie każdy klub piłkarski w Polsce przechodził przekształcenia organizacyjno-prawne (ŁKS i Widzew także). Akademia Piłkarska ŁKS to nowe stowarzyszenie, które używa logo ŁKS (klubu, który powstał w 1908 roku i zdobył dwa tytuły mistrza Polski) i kontynuuje jego tradycje piłkarskie…

ret-1910-kinia
10 lat temu

ŁKS może i zdobył w 1958 (tego nie wiem, nie widziałem), ale w 1998 już kupił tytuł.
Dodatkowo jak pisał Mariusz to Akademia Piłkarska gra teraz w IV lidze, więc kaka – ty jesteś prażokiem

Do mariusz5891
10 lat temu

Mariuszu5891, idąc Twoim tokiem rozumowania można dojść do wniosku, że ŁKS Łódź zdobył tylko jeden tytuł mistrza Polski (ten w roku 1958), bo przecież w roku 1998 tytuł mistrzowski zdobyła SPN ŁKS-Ptak Sportowa Spółka Akcyjna. Nie dodaj już, nie proś i nie pozdrawiaj…

zbynio1908
10 lat temu

http://lksfans.blogspot.com/

Blog Łódzkiego Klubu Sportowego!!! ZAPRASZAM!!!