AKTUALNOŚCI
Kręciejewski: Ja nie grałem

Skandal w Dalikowie powraca. Wszystko wskazuje na to, że kierownik drużyny z Byszewa dopuścił się przekroczenia związkowych przepisów. Na skrzynkę naszej redakcji oficjalne pismo, które przekazał nam piłkarz Janusz Kręciejewski. Poniżej prezentujemy jego treść.

gadzety kibica keeza

 

W nawiązaniu do oficjalnych komunikatów z posiedzenia dyscypliny ŁZPN jakie ukazały się na stronie internetowej Związku informuję, że jako zawodnik nie jestem związany z Klubem GKS Byszew od lipca ubiegłego roku. Oświadczam jednocześnie że nie brałem czynnego udziału w zawodach sportowych o mistrzostwo łódzkiej klasy A gr.III, które odbyły się w dniu 20 października bieżącego roku w Dalikowie. Najprawdopodobniej podczas w/w zawodów kierownik drużyny posłużył się moją kartą zawodnika która pozostaje w posiadaniu klubu z Byszewa. Jednocześnie zwracam się z prośbą o ponowne rozpatrzenie sprawy, oraz odstąpienia od kary wraz z umieszczeniem oficjalnego sprostowania dotyczącego bezpośrednio mojej osoby. Jeśli będzie taka konieczność, deklaruję osobiste uczestnictwo w posiedzeniu dyscypliny, wraz z dobrowolnym poddaniem się konfrontacji.

Subskrybuj
Powiadom o

6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
obiektywny
10 lat temu

Kiedy można spodziewać się kolejnych informacji w tym temacie? Czy czekamy aż po paru tygodniach ŁZPN zamiecie sprawę pod dywan?