AKTUALNOŚCI
Widzew ma nowego sponsora

Braveran, lider kategorii specjalistycznych produktów dla mężczyzn, został Sponsorem Głównym Widzewa Łódź. Producent Braveranu, Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o., to jedna z największych firm farmaceutycznych w Polsce.


tomadex wszystko dla kibica

Zawodnicy zagrają w koszulkach z logo nowego sponsora już w najbliższym meczu z Legią Warszawa. Ponadto na stadionie przy al. Piłsudskiego pojawią się również ekspozycje reklamowe sponsora.

Cieszymy się, że tak duża firma zdecydowała się rozpocząć z naszym klubem współpracę. To pokazuje, że Widzew jest nadal marką godną zaufania i atrakcyjną dla firm, które chcą realizować dzięki niemu skuteczną strategię wizerunkową – mówi Paweł Młynarczyk, Prezes Zarządu RTS Widzew Łódź S.A.
Widzew to jedyny przedstawiciel województwa łódzkiego w T-Mobile Ekstraklasie i bez wątpienia to Klub, w który warto inwestować i poprzez który warto się reklamować. Taki też mamy cel zostając Sponsorem Głównym Klubu. Liczymy, że nasza współpraca zaowocuje coraz lepszymi wynikami sportowymi Widzewa i jednoczesnym wzmocnieniem wizerunku marki Braveran. Wspólne działanie i umieszczenie logo Braveranu zaczynamy od hitowego meczu z Legią. Mamy nadzieję, że w niedzielę wieczorem wszyscy razem będziemy cieszyć się ze zwycięstwa – mówi Andrzej Tomasik, Marketing Unit Manager Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.
Obie strony liczą na jak najlepszą współpracę. Na razie umowa została zawarta do końca roku. Liczymy jednak na długofalową współpracę, która właśnie się rozpoczyna – dodaje Paweł Młynarczyk.

Braveran, którego logo znajdzie się na koszulkach meczowych Widzewa, jest produktem stworzonym specjalnie dla mężczyzn. To produkt będący liderem kategorii środków na potencję, który pomaga wywołać i wzmocnić erekcję oraz sprzyja utrzymaniu sprawności seksualnej.
Aflofarm, Sponsor Główny Widzewa Łódź, to dynamicznie rozwijającą się polska firma, działającą w sektorze ochrony zdrowia już od ponad dwudziestu lat. Obecnie Aflofarm to firma nr 1 w Polsce pod względem sprzedaży produktów dostępnych bez recepty. Do firmy należą m.in. tak znane marki, jak Herbapect, Desmoxan, Opokan, NeoMag oraz Diohespan. Aflofarm to niekwestionowany lider w zakresie nowoczesnych technologii farmaceutycznych.

Umowa między RTS Widzew Łódź S.A. a Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o. została zawarta do końca 2013 roku.

Źródło: widzewlodz.pl

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
;oo
10 lat temu

heee