Broń zastrzeliła Mechanika

Mechanik Radomsko uległ Broni Radom 0:3 (0:2) w spotkaniu 18. kolejki III ligi łódzko – mazowieckiej. Radomszczanie nie potrafili zagrozić bramce rywali, którzy odnieśli pewne i zasłużone zwycięstwo. To już pewne, że podopieczni Dariusza Frączyka przezimują na ostatniej pozycji.

Mechanik fatalnie rozpoczął to spotkanie. Już w 3. minucie Rafała Dawida pokonał Jakub Chrzanowski. Radomszczanie nie mieli żadnego skutecznego pomysłu na zagrożenie bramce rywali. Przebieg meczu zdecydowanie kontrolowali goście z Radomia. W 34. minucie na 2:0 podwyższył Ajibola Oshikoya i od tego momentu Broń trochę zwolniła tempo. Mechanik starał się odmienić losy meczu, ale nie potrafił się przedostać pod pole karne rywali. W 82. minucie końcowy rezultat ustalił Łukasz Ślifirczyk.

Mechanik Radomsko – Broń Radom 0:3 (0:2)
Bramki: Jakub Chrzanowski 3, Ajibola Oshikoya 34, Łukasz Ślifirczyk 82

Mechanik: Dawid – Dryja, Frączyk, Radziejewski, Nowak – Radowicz, Kornacki (68′ P. Olejnik), A. Olejnik (73′ Tazbir), Antczak (80′ Brych) – Szewczyk ż, Walioszczyk.

11 komentarzy
10 lat temu

Biała drużyna, Radomsko biała drużyna – po czym ciemnoskóry Ajibola Oshikoya strzela bramkę i palcem na ustach ucisza wyzywających go kibiców.

alertyy
10 lat temu

kolego to była dobra decyzja!!! bo będziecie mieli IV lige ,a jak byście zostali spadek oczywiście ale do okręgówki…, a dla znawców piłki radomszczańskiej to wystarczy 6 -7 zawodników z prawdziwego zdarzenia wygrać 3/4 spotkań i sie utrzymać

Rek
10 lat temu

Chyba decyzja o starcie w III lidze była błędem, można było spokojnie zostać w IV lidze, a nie decydować się na start jako trzecia drużyna IV ligi w lidze z której spadnie połowa drużyn.

prezydent
10 lat temu

do prezesa:
a co sie spodziewałeś ze ktoś będzie walił kasę na ostatnie miejsce??jaka to promocja??przecież to hańba dla miasta.
Spadek murowany,a niech odchodzą tylko powinni ze spółek odejść jak będą grać w innych klubach.Wtedy niech im inni załatwią prace.
Zresztą zawsze wokół klubu jacyś nawiedzeni znawcy,co to miało nie być kulawy ze swoimi zawodnikami itd.

Prezes
10 lat temu

Tak dla wiadomości wszytskich to po zimie nie bedzie juz mechanika. ciekawe na kogo bede wtedy wyzywac ci wszyscy internetowi napinacze.wszystko wskazuje ze w nagrode za wyniki urzad miasta nie jest juz taki chetny pomagac klubowi i w nastepnej rundzie nie zostanie przekazana klubowi dotacje z promocji miasta.czyli trener zostanie ten sam (bo to ekonomiczna opcja), odejdzie z 5-6 zawodnikow i przy najlepszej wersji dogramy sezon dzieki juniorom. przy zalozeniu oczywiscie ze Carbo i Stasiak oraz mniejsi sponsorzy dalej beda chcieli wspomagac klub. wracamy na dno Radomsko. za rok wybory wiec pamietajcie dzieki komu!!!!!!