AKTUALNOŚCI
Keeza Polska w Londynie

Miło nam poinformować, że partner Łódzkiego Futbolu, łódzka firma Keeza Polska jest coraz bardziej rozpoznawalną marką. Keeza Polska jest jednym z partnerów największej polskiej szkółki piłkarskiej w Londynie – DenisCup.

gadzety kibica keeza

 

Gwiazdą otwarcia był Artur Boruc. Polska Akademia Piłki Nożnej powstała w Manchesterze, na Wyspach ma już kilkanaście filii, ale to Londyn ma być osią przedsięwzięcia.

Na gwiazdę polskiego futbolu czekały setki dzieci z rodzicami. Wspólne zdjęcia, autografy, koszulki. Polski bramkarz był rozrywany. Rozmawiał z każdym młodym adeptem piłki nożnej. – Artur Boruc jest bardzo miły, zapytał mnie o imię i o to, czy lubię grać w piłkę. Mam jego autograf, będą zazdrościć mi koledzy – mówiła nam 8-letnia Zuzanna po spotkaniu z gwiazdą.

Kolejka po autografy ustawiała się także do innych znanych polskich piłkarzy, którzy biorą udział w projekcie. Do Andrzeja Krzyształowicza i koordynatora Polskiej Akademii – 40-krotnego reprezentanta kadry Polski – Radosława Kałużnego. – Choćby po tych nazwiskach widać, że mamy profesjonalnie przygotowaną kadrę do szkolenia dzieci – zauważył założyciel Akademii Daniel Denisiuk.

Ambasadorami Denis Cup – poza Arturem Borucem – są także: Michał Żewłakow, Marcin Żewłakow, Jarosław Chwastek, Tomasz Kuszczak, Radosław Majdan, Radosław Gilewicz, Marcin Wasilewski, Bartłomiej Zalewski i Maciej Chorążyk, który jest równocześnie szefem skautingu w Polskim Związku Piłki Nożnej.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments