Cenny punkt Jutrzenki Warta

Jutrzenka Warta nieoczekiwanie zremisowała na wyjeździe 1:1 (0:1) z Widokiem Skierniewice w spotkaniu 18. kolejki IV ligi łódzkiej. Cenny punkt goście uratowali w doliczonym czasie gry, kiedy to bramkę z rzutu karnego zdobył Krzysztof Stępiński.

Spotkanie było wyrównane. Mieliśmy więcej sytuacji podbramkowych od rywali. Remis uważam za sprawiedliwy wynik choć biorąc pod uwagę przebieg całego meczu mógł być on różny – stwierdził Zbigniew Zakrzewski, prezes Jutrzenki Warta.

Od początku atakowaliśmy i mieliśmy zdecydowaną przewagę. Brakło udokumentowania w postaci bramek. Stracona bramka w doliczonym czasie gry zmieniła oblicze tego meczu. Czujemy spory niedosyt – skomentował Mariusz Wilkowiecki, trener Widoku Skierniewice.

Widok Skierniewice – Jutrzenka Warta 1:1 (1:0)
Bramki: Tomasz Cybulski 44 – Krzysztof Stępiński 90+1

Widok: Stolarek – Borowiec, Gawlik, Foks, Sulikowski – Potocki, Markowski (90′ Stefaniak), Hyży, Pąśko (79′ Basiński) – Cybulski (85 Karwat), Łojszczyk (75′ Jędrzejewski).

Jutrzenka: Wojciechowski – Pawlak, Kulczyński, Ł. Kaczmarek (75′ Dzieran), Nowicki – Sosnowski, Maraszek, M. Kaczmarek, Badowski (75′ Fabiano Valente) – Jezierski, Stępiński.