Turniejowy triumf UKS SMS

UKS SMS Łódź zwyciężył w Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego. Turniej rocznika 1999 i młodsi został rozegrany na Stadionie Miejskim w Zduńskiej Woli. Drugie miejsce zajął GKS Bełchatów, a trzecie Orzeł Łódź.

W turnieju wystartowało osiem drużyn. Zostały one podzielone na dwie grupy eliminacyjne. Z grupy A awans do półfinałów uzyskały UKS SMS Łódź i GKS Bełchatów, a z grupy B Szczerbiec Wolbórz i Orzeł Łódź. Przewaga UKS SMS nie podlegała żadnej dyskusji. W półfinale łodzianie rozbili Orła Łódź 5:1, a w finale nie dali żadnych szans GKS-owi Bełchatów, wygrywając aż 8:0.

finał: UKS SMS Łódź – GKS Bełchatów 8:0

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Michał Góral (UKS SMS Łódź), królem strzelców Przemysław Macierzyński (UKS SMS Łódź), a najlepszym bramkarzem Sebastian Majchrzak (GKS Bełchatów).