Szynka nie smakował(a) Polonii

Piłkarze Polonii Andrzejów przegrali z PTC Pabianice 1:2 (0:1) w spotkaniu 15. kolejki łódzkiej klasy okręgowej. Tym samym andrzejowianie na półmetku rozgrywek tracą do lidera trzy punkty. Gości do zwycięstwa poprowadził Piotr Szynka, który strzelił dwie bramki.

Ostatnie spotkanie rundy jesiennej nie było dla gospodarzy łatwe. Polonia starała się szybko objąć prowadzenie i narzucić własny styl gry, ale to rywale jako pierwsi mogli się cieszyć ze zdobyczy bramkowej. W 28. minucie do siatki andrzejowian trafił Piotr Szynka. Jak się później okazało to trafienie do przerwy rozdzieliło oba zespoły. Po zmianie stron gospodarze dążyli do wyrównania. Udało się to w 65. minucie Tomaszowi Krajewskiemu. Kiedy wszyscy byli już pewni, że mecz skończy się podziałem punktów w trzeciej minucie doliczonego czasu gry niespodziewanie do siatki Polonii trafił po raz drugi Piotr Szynka i PTC Pabianice wywiozło z Andrzejowa trzy punkty.

Polonia Andrzejów – PTC Pabianice 1:2 (0:1)
Bramki: Tomasz Krajewski 65 – Piotr Szynka 28, 90+3

Polonia: D. Biernacki – Jarmoliński (46′ Gawryś), Gwadera, Franoszek, P. Biernacki – Kwaśniak, Arkit, Sadowski (86′ Miśkiewicz), Przybyłowski, Lesiak (80′ M. Biernacki) – Krajewski.