AKTUALNOŚCI
Udana jesień juniorów Koluszek

Udaną rundę mają za sobą piłkarze KKS Koluszki występujący w I grupie łódzkiej ligi juniorów. Podopieczni Marcina Krzemińskiego mimo zajęcia na półmetku rozgrywek siódmego miejsca są zadowoleni. Jako najmłodszy zespół w lidze dali sobie radę z silnymi rywalami.

W szeregach zespołu jest dużo zawodników z rocznika 1998, którzy zaprezentowali się w rozgrywkach przyzwoicie. Młody zespół posiada wyrównaną kadrę, oraz kilku starszych doświadczonych piłkarzy. Cały czas zespół jest w trakcie docierania przede wszystkim zawodnicy młodzi musieli się szybko dostosować do gry piłce juniorskiej – stwierdził Marcin Krzemiński, trener juniorów KKS Koluszki.

Szkoleniowiec KKS uważa, że siła zespołu leży w ciężkiej pracy. Dzięki niej zespół będzie miał łatwiejsze zadanie w walce z silnymi drużynami. – Zespół będzie jeszcze mocniejszy, jak zostanie podparte to ciężką pracą, systematycznością, graniem z zespołami silniejszymi od nas – powiedział Krzemiński.

Trener koluszkowskiej drużyny myśli już o przygotowaniach do rundy wiosennej. KKS Koluszki szuka drużyn, które są chętne aby rozegrać z KKS mecze sparingowe. Wszyscy zainteresowani proszeni są o kontakt telefoniczny z Marcinem Krzemińskim pod numerem 696 068 985. – Szukamy obecnie chętnych zespołów do rozegrania meczów sparingowych w przerwie zimowej. Chcemy dobrze wykorzystać okres przerwy między rozgrywkami, aby na wiosnę spisać się jeszcze lepiej – zakończył trener KKS.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments