Udany rewanż rezerw PGE GKS

Derbowe spotkanie okręgu piotrkowskiego w III lidze łódzko-mazowieckiej przyniosło wygraną rezerwom PGE GKS Bełchatów. Wzmocniony piłkarzami z pierwszej drużyny zespół Sylwestra Szkudlarka pokonał w Radomsku miejscowego Mechanika. Bełchatowianie nie zachwycili jednak swoją postawą.

Pierwsza połowa meczu była słabym widowiskiem. Bełchatowianie posiadali momentami wyraźną przewagę w polu jednak udokumentowali ją tylko jednym golem. W 18. minucie błąd defensywy Mechanika wykorzystał Łukasz Wroński, który strzałem z najbliższej odległości pokonał Rafała Dawida.

Druga część meczu była jeszcze słabsza od pierwszej. Bełchatowianie sprawiali wrażenie jak gdyby wynik 1:0 ich satysfakcjonował. Mechanik zaś próbował doprowadzić do wyrównania. Nie miał jednak pomysłu na sforsowanie defensywy gości. Tym samym GKS II zrewanżował się za mecz z 2. kolejki kiedy Mechanik wygrał w Bełchatowie 2:0.

Mechanik Radomsko – PGE GKS II Bełchatów 0:1 (0:1)
Bramka: Łukasz Wroński 18

Mechanik: Dawid – Kamil Nowak, Frączyk, Radziejewski, Michalski – Antczak, Kornacki, Brych, Tazbir, Przemysław Olejnik (87′ Dryja) – Walioszczyk.

PGE GKS II: Podleśny – Grzelak, Baranowski, Flis, Szymorek – Sawala, Szymański, Wroński, Prokić, Woźniak – Bartosiak.