Odsunięci strzelili bramki

Rezerwy Widzewa Łódź zremisowały w ostatnim meczu ligowym tego roku ze Startem Otwock 2:2 (1:1). Swoje winy odkupili karnie przesunięci do rezerw Kevin Lafrance i Lewon Hajrapetjan, którzy byli autorami obu bramek dla gości.

Gospodarze jako pierwsi objęli prowadzenie. W 20. minucie na listę strzelców wpisał się Ibrahim Kalil Diakite. Ambitnie grający łodzianie przed przerwą zdołali wyrównać za sprawą Kevina Lafrance’a. Po zmianie stron przewagę początkowo miały rezerwy. Dzięki temu w 58. minucie do siatki rywali trafił Lewon Hajrapetjan. Widzewiacy nie potrafili jednak długo utrzymać prowadzenia. Osiem minut później wyrównał Pablo Piyuka. Taki rezultat widniał na tablicy wyników do końcowego gwizdka. Dla łodzian był to dziesiąty remis w tej rundzie. Tym samym rezerwy Widzewa rundę jesienną zakończyły na piętnastej pozycji, czyli tuż nad strefą spadkową.

Start Otwock – Widzew II Łódź 2:2 (1:1)
Bramki: Ibrahim Kalil Diakite 20, Pablo Piyuka 66 – Kevin Lafrance 38, Lewon Hajrapetjan 58

Widzew II: Wolański – Kozłowski, Abbes, Lafrance, Tomczyk (81′ Pankowski), Narożnik, Kasperkiewicz, Rozwandowicz, Grube (60′ Bartłoszewski), Warchoł (84′ Marat).

Źródło: widzew.pl