Spokojniejsza zima Lechii

Lechia Tomaszów wygrała z Sokołem Aleksandrów Łódzki 3:0 (0:0) w meczu 21. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej. O wygranej tomaszowskiej drużyny zdecydowała druga połowa, a w zasadzie jej siedem minut. Bramki dla Lechii zdobyli: Daniel Potakowski, Kacper Rakowski i Marcin Mirecki.

W pierwszej połowie Lechia grała tak  jak w większości jesiennych spotkań. Niemrawo i mało efektownie. Zmarznięci kibice nie mogli być usatysfakcjonowani grą drużyny Aleksandara Majicia. Worek z bramkami rozwiązał się w drugiej połowie. Lechia przyspieszyła tempo i w ciągu siedmiu minut strzeliła trzy bramki. Arkadiusza Simę pokonali kolejno: Daniel Potakowski, Kacper Rakowski i Marcin Mirecki. Tomaszowianie kończyli mecz w dziesiątkę. W 80. minucie drugą żółtą kartkę obejrzał bowiem Michał Polit.

Kończymy ligowe granie zwycięstwem. Przed nami teraz przerwa w rozgrywkach, którą z pewnością wykorzystamy aby wzmocnić skład. teraz rozglądamy się za piłkarzami, którzy mogliby nas wzmocnić. O szczegółach za wcześnie jeszcze mówić – powiedział dyrektor sportowy Lechii Adam Król.

Lechia Tomaszów – Sokół Aleksandrów Łódzki 3:0 (0:0)
Bramki: Daniel Potakowski 54, Kacper Rakowski 58, Marcin Mirecki 61

Lechia: Chachuła – Król, Cyran, Polit ż, cz, Milczarek (23′ Matysiak) – Potakowski, Witczak ż, Szymczak, Stańdo (77′ Pogorzała), Mirecki – Rakowski (88′ Adamiec).

Sokół: Sima – Pawlak, Bierżyński, Golański ż, Gajewski – Osowski, Zwoliński (73′ Boras), Kujawski (82′ Waszczyk), Kaczmarek (62′ Wojtczyk) – Chojecki ż, Ceglarz (73′ Grisgaber).