AKTUALNOŚCI
Piotrkowski desant w Elblągu?

Trzema graczami czwartoligowej Concordii Piotrków zainteresowana jest drugoligowa Olimpia Elbląg. Nowy trener tej drużyny Adam Boros zaprosił na testy bramkarza Konrada Przybylskiego oraz Piotra Woźniaka i Kamila Mazurkiewicza. Dariuszem Kukułką zainteresowana jest natomiast Lechia Tomaszów.


keeza komplety sportowe

Konrada Przybylskiego chciałby sprawdzić także Łódzki Klub Sportowy. – Nie mamy zamiaru blokować zawodnikom możliwości przejścia do innych klubów. Jest to dla nich szansa rozwoju i zarobienia pieniędzy. My jesteśmy obecnie klubem typowo amatorskim, ledwie wiążemy koniec z końcem – przyznaje prezes Concordii Dariusz Dzwonnik.

Na chwilę obecną nie wiadomo którzy zawodnicy mogliby zasilić klub z Piotrkowa. Niewiadomą jest również nazwisko nowego szkoleniowca, który zastąpi Zbigniewa Karbownika.

Mamy jedną ofertę od szkoleniowca z Łodzi. To młody trener, który prowadzi obecnie grupy młodzieżowe. Człowiek na tak zwanym dorobku mający świadomość naszej sytuacji finansowej. Chciałby w jakiś sposób móc wypromować swoje nazwisko. Rozmawiać z nim będziemy po Nowym Roku – dodaje Dzwonnik.

Concordia po rundzie jesiennej zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli IV ligi łódzkiej. Piotrkowscy piłkarze w 19 meczach wywalczyli 28 punktów.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments