AKTUALNOŚCI
Mechanik wygrał w Tomaszowie

W sparingowym spotkaniu dwóch trzecioligowych zespołów z okręgu piotrkowskiego Mechanik Radomsko pokonał w Tomaszowie Lechię 2:1 (0:0). Bramki dla Mechanika zdobyli: Marcin Antczak i Przemysław Olejnik. Wynik meczu ustalił już w doliczonym czasie gry Marcin Mirecki.


tomadex wszystko dla kibica

W obu drużynach wystąpili nowi zawodnicy. W Tomaszowie zaprezentowało się aż pięciu graczy: Łukasz Pierzyński (KS Paradyż), Łukasz Chojecki (Sokół Aleksandrów Łódzki), Dariusz Kukułka (Concordia Piotrków), Tomasz Różycki (Mazovia Rawa Mazowiecka) i Bartłomiej Gambka (Ceramika Opoczno). W Mechaniku grał pomocnik z Ukrainy. Trener drużyny z Radomska Krzysztof Kowalski nie da jednak szansy temu piłkarzowi w kolejnych spotkaniach.

Przed meczem doszedł do mnie ojciec tego piłkarza z zapytaniem czy może zagrać w sparingu. Zgodziłem się gdyż nie miałem dziś zbyt dużo ludzi do gry. Nie zrobił jednak na mnie wrażenia i będzie musiał sobie szukać innego klubu. Takich piłkarzy jak on mamy w okolicy pięćdziesięciu – stwierdził Kowalski.

Lechia Tomaszów – Mechanik Radomsko 1:2 (0:0)
Bramki: Marcin Mirecki 90+3 – Marcin Antczak 56-wolny, Przemysław Olejnik 87

Subskrybuj
Powiadom o

5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
bartek30tm
10 lat temu

Masakra. Trener po jednym sparingu wie że już zawodnik nie nadaje się do gry – tym bardziej, iż jak sam mówi, wziął go ze spacerku. Na miejscu prezesa Mechanika za takie słowa bym go zwolnił. Kolejny impertynent z polską myślą szkoleniową.

radomszczanin
10 lat temu

A gdzie młodzi wychowankowie??!! Czyzby poziom drużyny był tak wysoki?? A może trzeba porządek zrobić…

MX GX
10 lat temu

Jednak skauting w Mechaniku dziala!?! W okolicy beztalencia!!! Szkoda.

preziooo
10 lat temu

łooo to na awans idziemy
czyli w R-sku są jednak talenty(trener,piłkarze)
wiosna to wszystko zweryfikuje,a sparing sparingiem

....
10 lat temu

Brawo Antek,tylko za duzo nie wygrajcie tych sparingow bo punkty maja byc w lidze.
tak trzymac.