Omega rozbita w Częstochowie

Wysoką porażką 0:4 (0:0) Omegi Kleszczów zakończył się mecz kontrolny z drugoligowym Rakowem Częstochowa. Kleszczowianie po dobrej pierwszej połowie w drugiej nie potrafili stawić rywalom żadnego oporu i stracili cztery bramki.

W pierwszej połowie spotkanie było wyrównane. Mieliśmy swoje okazje, których nie udało nam się wykorzystać. Po jednym ze strzałów bramkarz rywali obronił strzał z dystansu, a futbolówka odbiła się od poprzeczki i opuściła plac gry. Po przerwie szybko straciliśmy dwie bramki i to podcięło nam skrzydła – skomentował Piotr Zientarski, kierownik Omegi Kleszczów.

Raków Częstochowa – Omega Kleszczów 4:0 (0:0)

Omega: Wiśniewski (75′ Zientarski) – Łucki (46′ Świstak), Kabziński,Słomian, Jacak (46′ Szubert) – Marciniak, Robaszek, Berg, Zawodziński (55′ P. Kowalski) – Górski, Czaplarski (46′ K. Kowalski).