Bezbramkowy remis rezerw GKS

Rezerwy PGE GKS Bełchatów (III liga łódzko- mazowiecka) zremisowały bezbramkowo z Zawisza Pajęczno (IV liga łódzka) w meczu sparingowym, który został rozegrany za halą widowiskowo- sportową przy ulicy 1 Maja w Bełchatowie. Spotkanie trwało 3×30 minut.

Obie drużyny miały kilka dobrych okazji na strzelenie bramki, ale ostatecznie zabrakło skuteczności. Niewielka przewaga należała do gospodarzy. Piłkarze z Pajęczna częściej próbowali kontrować i ograniczali się do sporadycznych ataków. Ostatecznie żadna z drużyn nie potrafiła znaleźć skutecznej drogi do siatki i pojedynek zakończył się bezbramkowym remisem.

GKS II Bełchatów – Zawisza Pajęczno 0:0

PGE GKS II: I kwarta: Paprocki – Bąkowicz, Stolarczyk, Stanisławski, Kołodziej – Rośniak, Płoszka, Raś, Grzejda – Grzelak – Paluszkiewicz, II kwarta: Paprocki – Bąkowicz, Stolarczyk, Stanisławski, Szóstakiewicz – Grzejda (55′ Bieszczad), Płoszka, Raś (46′ Pawlik), Grzelak (50′ Flaszka) – Paluszkiewicz – Rośniak, III kwarta: Bruchajzer – Bąkowicz, Sznigir, Stolarczyk, Szóstakiewicz (75′ Grzejda) – Bieszczad, Pawlik (72′ Raś), Stanisławski, Kołodziej – Flaszka – Łabędzki.

Zawisza: Sojda – Staszczyk, Nakielski, Pałyska, Wilkoszewski – Dymek, Jasiński, Konecki, Romański – Piłatowski, Domoń. Na zmiany wchodzili: Smolarz, Banasiak – Brożyna, Kubielski, Klimczak.

Źródło: gksbelchatow.com