AKTUALNOŚCI
Piast najlepszy w Memoriale

W Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Woli Krzysztoporskiej odbył się VII Memoriał im. Mieczysława Jędrzejczyka. Wystartowali w nim piłkarze rocznika 1998 i młodsi. Organizatorami turnieju były: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Wola Krzysztoporska „Razem” oraz Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Piotrkowie.

gadzety kibica keeza

 

Mieczysław Jędrzejczyk był założycielem klubu sportowego LKS Wola Krzysztoporska i do końca swoich dni jego wiceprezesem. Był absolwentem AWF w Warszawie. Posiadał drugą państwową klasę trenerską. Jako zawodnik występował w klubach: Wolanka Wola Krzysztoporska, Włókniarz Moszczenica czy Skra Bełchatów. Po zakończeniu kariery sportowej pracował z drużynami młodzieżowymi. Był również radnym gminy Wola Krzysztoporska. Zmarł w drodze na zawody sportowe jadąc ze swoimi młodymi zawodnikami. Dlatego aby uczcić pamięć o tak wspaniałym człowieku, trenerze, działaczu i przyjacielu młodzieży corocznie organizowany jest memoriał jego imienia.

W turnieju wystąpiło 8 drużyn grając systemem każdy z każdym.

Wyniki turnieju:
1. Piast Krzywanice 7 17 16-6
2. Włókniarz Moszczenica 7 16 10-3
3. Mechanik Radomsko 7 14 4-1
4. LKS Lubochnia 7 9 7-7
5. Polonia Piotrków 7 8 6-7
6. LKS Wola Krzysztoporska 7 6 6-10
7. LKS Mierzyn 7 5 4-9
8. Grabka Grabica 7 1 5-15

Najlepszym strzelcem turnieju został Mateusz Wiatr z Piasta Krzywanice, zdobywając 7 bramek w turnieju. Tytuł najlepszego bramkarza, z jedną straconą bramką w całym turnieju, przypadł Konradowi Ogórkowi z Mechanika Radomsko.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments