Bodnar nie szczędził gorzkich słów

Warta Działoszyn (IV liga łódzka) została rozbita w Częstochowie przez Pilicę Koniecpol (IV liga śląska) 1:4 (0:1) w swoim kolejnym meczu sparingowym. Gorzkich słów wobec swoich podopiecznych nie szczędził po spotkaniu trener Grzegorz Bodnar, który dawno nie widział tak słabo grającej Warty.

Bardzo szybko straciliśmy bramkę. To nas trochę wybiło z rytmu. Gra w pierwszej połowie była wyrównana. Po przerwie straciliśmy bramki po szkolnych błędach. Nie mogę sobie wyobrazić jak można w taki sposób tracić gole. Jestem strasznie rozczarowany z postawy zawodników w tym spotkaniu – powiedział po meczu Grzegorz Bodnar, trener Warty Działoszyn.

Warta Działoszyn – Pilica Koniecpol 1:4 (0:1)
Bramka dla Warty: Krzysztof Kukulski 55

Warta: Różycki – Nowacki, Kurpiewski, zawodnik testowany, Bartoszek – Karoń, Pilarz, Pęciak, Kąpielski – Kukulski, zawodnik testowany, Na zmiany wchodzili: Białek, Zwierzak, Kipigroch, Oleszczyk.