AKTUALNOŚCI
Dobre wyniki Sylwina Donarta

Pod koniec stycznia drużynę MGLKS Termy Uniejów (łódzka klasa okręgowa) przejął Sylwin Donart. Szkoleniowiec wykonał sporą pracę, która jest coraz bardziej widoczna. Z czterech rozegranych do tej pory meczów kontrolnych uniejowianie wygrali trzy mecze i doznali jednej porażki.

Ambitny trener był zawodnikiem m.in. Warty Krzymów. Trenował takie drużyny jak: Stal Pleszew, ZKS Zagórów. Wprowadził drużynę Warty Krzymów do IV ligi i zapowiada, że z MGLKS również będzie walczył o najwyższe cele. Szkoleniowiec w Uniejowie jest od dwóch tygodni i dopiero poznaje zawodników, ale jak na razie wyniki są optymistyczne. Sprawdzani są również nowi zawodnicy lecz na razie nikt nie został w drużynie na dłużej.

W okresie przygotowawczym MGLKS rozgrywa w tygodniu dwa mecze sparingowe oraz dwa razy trenuje. Na razie uniejowianie spisują się bardzo dobrze, nawet w przegranym meczu z liderem IV ligi ŁKS Łódź zaprezentowali się nieźle, pozostałe sparingi zakończyły się zwycięstwem Termalnych.

ŁKS Łódź – MGLKS Uniejów 3:1
LKS Charupia Mała – MGLKS Uniejów 1:5
Kasztelania Brudzew – MGLKS Uniejów 1:3
Orzeł II Parzęczew – MGLKS Uniejów 1:2

Z klubem pożegnał się jedynie tylko bramkarz Kacper Brzeziński. Oprócz niego wszyscy zawodnicy, którzy występowali  w klubie w rundzie jesiennej regularnie trenują.

Źródło: Michał

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments