Mazovia uległa Mszczonowiance

Mazovia Rawa Mazowiecka przegrała z Mszczonowianką Mszczonów (IV liga mazowiecka grupa południowa) 2:3 (2:1) w meczu kontrolnym, który został rozegrany na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Skierniewicach. Podopieczni Roberta Wilka dwukrotnie prowadzili jednak w drugiej połowie oddali inicjatywę rywalom i przegrali.

Mazovia zdołała objąć prowadzenie dopiero w 38. minucie za sprawą Tomasza Stasiewicza. Rywale zdołali szybko wyrównać. Tuż przed przerwą do siatki mszczonowian trafił jeszcze Paweł Wyciszkiewicz. Po zmianie stron goście posiadali lekką przewagę, którą udało im się wykorzystać. Ostatecznie Mazovia przegrała 2:3.

Kolejny mecz piłkarze z Rawy Mazowieckiej rozegrają w sobotę o 16:00 w Łowiczu. Rywalem Mazovii będzie Orzeł Nieborów.

Mazovia Rawa Mazowiecka – Mszczonowianka Mszczonów 2:3 (2:1)
Bramki dla Mazovii: Tomasz Stasiewicz 38, Paweł Wyciszkiewicz 45

Mazovia: Sadowski – P. Bednarek, Karaś, Kozik, Kowalczyk – Wilk, Ornafa, Wieczorek, Stasiewicz – R. Bednarek, Kocik, Na zmiany wchodzili: Kopczyński, Cukiert, Stawiński, Rydz, Stempniewski, Kubiak, Słodki.