Rzgów lepszy od Pajęczna

Zawisza Rzgów (III liga łódzko- mazowiecka) wygrał 3:0 (0:0) z Zawiszą Pajęczno (IV liga łódzka) w meczu kontrolnym, który został rozegrany na boisku ze sztuczną nawierzchnią obiektu CHKS w Łodzi. Rzgowianie rozstrzelali się dopiero w drugiej połowie i odnieśli zasłużone zwycięstwo.

Zdecydowanie więcej działo się w drugiej odsłonie. W 57. minucie wynik meczu otworzył Marcin Wałęski. Dwanaście minut później na 2:0 podwyższył strzałem z rzutu karnego Rafał Serwaciński. Podopieczni Jacka Berensztajna nie potrafili zagrozić bramce rzgowian. W końcówce spotkania końcowy rezultat ustalił Karol Chmielewski.

Zawisza Rzgów – Zawisza Pajęczno 3:0 (0:0)
(Marcin Wałęski 57, Rafał Serwaciński 69-karny, Karol Chmielewski 87)

Rzgów: Pasiński – Osiński, Chmielecki, Grzywiński, Tonn – Skupiński, Wałęski, Pękała, Zając – Kurstak, Szubert, Na zmiany wchodzili: Sadowski, Chmielewski, Serwaciński, Mielczarek, Dopierała, Polit, Bronka.