Pelikan wygrał w Nowym Dworze

Pelikan Łowicz (II liga wschodnia) przełamał serię meczów bez wygranej w spotkaniach kontrolnych i wygrał w Nowym Dworze Mazowieckim ze Świtem 2:1 (1:0). Podopieczni Grzegorza Wesołowskiego zdołali wygrać po trafieniach Michała Adamczyka i zawodnika testowanego.

Łowiczanie objęli prowadzenie już w 8. minucie za sprawą Michała Adamczyka. Rywale zdołali jednak wyrównać jeszcze przed przerwą. W drugiej odsłonie Pelikan stworzył sobie więcej klarowanych sytuacji i jedna z nich wykorzystał. W 71. minucie na listę strzelców wpisał się zawodnik testowany. Było to pierwsze zwycięstwo kontrolne Ptaków od czterech spotkań w okresie przygotowawczym.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Pelikan Łowicz 1:2 (0:1)
Bramki dla Pelikana: Michał Adamczyk 8, zawodnik testowany 71

Pelikan: Olszewski – Kosiorek, Dominiczak, Adamczyk, Koman – Wyszogrodzki, Gamla, Pomianowski, Świątek – Solecki, Mursak, Na zmiany wchodzili: Perzyna, Bończak, Dąbrowski, Lebioda, Bojańczyk, zawodnik testowany, Golański, Fabiański.