Sparingowa wygrana Pogoni

Wygraną czwartoligowej Pogoni Zduńska Wola zakończył się sparingowy mecz tej drużyny z PTC Pabianice (łódzka klasa okręgowa). Zespół Grzegorza Kalety pokonał rywala 3:1 (0:0). Wszystkie bramki padły w drugiej części spotkania. Wynik meczu otworzył Krzysztof Cichosz.

Cichosz pokonał bramkarza „Fioletowych” w 65. minucie. PTC wyrównało dziesięć minut później, a bramkę dla zespołu z Pabianic zdobył Artur Klimek. W ostatnim kwadransie spotkania Pogoń zdobyła dwie rozstrzygające bramki. Strzelili je: Rafał Porada i Kacper Korona.

Pogoń Zduńska Wola – PTC Pabianice 3:1 (0:0)
Bramki: Krzysztof Cichosz 65, Rafał Porada 80, Kacper Korona 85 – Artur Klimek 75

Pogoń: Mateusz Pyrkowski – Artur Górzawski, Krystian Grzelak, Damian Grzelak, Arkadiusz Piotrowski – Grzegorz Gorący, Grzegorz Kaleta, Mateusz Boruń, Rafał Porada – Krzysztof Cichosz, Michał Ignaczak
Trener drużyny: Grzegorz Kaleta

Na zmiany wchodzili: Krzysztof Chruściel – Adam Konieczny, Kacper Korona, Grzegorz Królewiak, Patryk Kaczmarek, Mateusz Walocha, Marek Witczak, Michał Walocha.