Pewna wygrana Sokoła z United

Sokół Aleksandrów Łódzki (III liga łódzko- mazowiecka) wygrał pewnie ze Zjednoczonymi Stryków (IV liga łódzka) 3:0 (2:0) w swoim ostatnim meczu kontrolnym w okresie przygotowawczym. Spotkanie rozegrano na boisku z naturalną nawierzchnią na obiekcie Włókniarza w Zgierzu.

Aleksandrowianie bardzo szybko zmazali nadzieje Zjednoczonych na korzystny rezultat w tym spotkaniu. Już po niespełna dwudziestu minutach Sokół prowadził 2:0 po golach Mikołaja Zwolińskiego i Samuela Obi Uche. W drugiej połowie zielono- biali nieco zwolnili i spotkanie się wyrównało. Końcowy rezultat w 84. minucie ustalił Adrian Seweryn.

Sokół Aleksandrów – Zjednoczeni Stryków 3:0 (2:0)
Bramki: Mikołaj Zwoliński 12, Samuel Obi Uche 18, Adrian Seweryn 84

Sokół: Sima – Pawlak, Bierżyński, Klepczarek, Gajewski – Łągiewczyk, Zwoliński, Osowski, Seweryn, Obi Uche – Dima, Na zmiany wchodzili: Golański, Kujawski, Oborowski, Koziróg.