Stracili wygraną w końcówce

Remisem 1:1 (1:0) zakończyło się sparingowe spotkanie pomiędzy czwartoligową Pogonią Zduńska Wola i KKS Włókniarzem 1925 Kalisz (IV liga wielkopolska). Zduńskowolanie prowadzili 1:0 do przedostatniej minuty meczu. Wtedy stracili bramkę i jak się również okazało sparingowe zwycięstwo.

Jedyna bramka w pierwszej połowie padła na sześć minut przed jej zakończeniem. Ósmy zespół IV ligi wielkopolskiej strzelił ją sobie sam i to Pogoń Zduńska Wola prowadziła 1:0. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się skromną wygraną drużyny Grzegorza Kalety gościom udało się wyrównać. Dla obu drużyn był to kolejny sprawdzian przed rozpoczynającą się niebawem rundą rewanżową w IV lidze.

Pogoń Zduńska Wola – KKS Włókniarz 1925 Kalisz 1:1 (1:0)
Bramka dla Pogoni: samobójcza 39

Pogoń: Chruściel – Górzawski, Korona, Porada, Piotrowski – Królewiak,  Kaleta, Kaczmarek, Ignaczak – Cichosz, Konieczny.
Na zmiany weszli: Pyrkowski – Witczak, Kurzynoga.