W Wieluniu czekają już na ligę

Pewną wygraną 3:1 (1:1) WKS Wieluń zakończył się mecz kontrolny z rezerwami PGE GKS Bełchatów (III liga łódzko- mazowiecka). Mimo szybko straconej bramki gospodarze przed przerwą odrobili straty, a po zmianie stron dołożyli jeszcze dwa gole.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana.  Szybko straciliśmy bramkę, ale później udało nam się odrobić tę stratę. Po zmianie stron mecz również był wyrównany. To my jednak dorzuciliśmy dwa gole i wygraliśmy – powiedział Szymon Lach, trener WKS Wieluń.

Za tydzień obie drużyny rozegrają mecze ligowe. WKS jedzie do Kleszczowa na mecz z miejscową Omegą. GKS II podejmie zaś Pilicę Białobrzegi.

WKS Wieluń – GKS II Bełchatów 3:1 (1:1)
Bramki: Jarosław Bąk 30, Łukasz Rybak 50, Daniel Maczurek 55 – Michał Łabędzki 8

Wieluń: Olkusz – Grocki, Bąk, Maczurek, Fronalczyk – Karasiak, Wójcicki, Banaś, Dubiel – Zawieja, Przezak, Na zmiany wchodzili: Kotecki, Rybak, Ciężki, Łakomiak, Wiśniewski.

PGE GKS II: Lenarcik (46′ Baranowski) – Bąkowicz (65′ Pawlik), Sznigir, Szóstakiewicz, Kołodziej (46′ Rośniak) – Płoszka (46′ Gul), Raś, Zięba (60′ Paluszkiewicz), Flaszka (60′ Kondracki), Grzejda (70′ Bieszczad) – Łabędzki (46′ Rynkiewicz).

Źródło: własne, gksbelchatow.com