AKTUALNOŚCI
ŁKS zawładnął Atlas Areną

Lider IV ligi łódzkiej – Łódzki Klub Sportowy zaprezentował w niedzielne popołudnie w Atlas Arenie kadrę na rundę wiosenną. Zaprezentowane zostały również efektowne nowe stroje drużyny. Wyprodukowała je firma Keeza – nowy partner techniczny ŁKS. 

Z kadrą piłkarzy, trenerami i działaczami spotkało się w Atlas Arenie kilka tysięcy kibiców. Przedstawiciele klubu mówili o planach ŁKS na rundę wiosenną IV ligi oraz o tym co zamierzają po wywalczeniu awansu ŁKS 2014 wiosnao klasę wyżej. W to, że ŁKS zagra za kilka miesięcy w III lidze łódzko-mazowieckiej nikt bowiem chyba nie wątpi.

Nowym partnerem technicznym Łódzkiego Klubu Sportowego została firma Keeza. To prężnie rozwijająca się marka produkująca nowoczesną odzież sportową. Od kilkunastu tygodni właścicielem marki Keeza jest firma Tomadex, która od początku sezonu sponsoruje piłkarzy ŁKS Łódź.

ŁKS - kadra trenerskaKibicom zaprezentowane zostały stroje domowe (w tradycyjnych barwach klubowych) oraz stroje wyjazdowe (czarne). W nich łodzianie zamierzają wywalczyć awans do III ligi łódzko-mazowieckiej.

Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
9 lat temu

trochę się lansują czwartoligowcy…

Shinobi
9 lat temu

Tylko Łódzki Klub Sportowy !!!