AKTUALNOŚCI
W Łęczycy powiało optymizmem

Aż osiem gier kontrolnych rozegrała drużyna Górnika 1956 Łęczyca przed rundą wiosenną w łódzkiej klasie A (grupa II). Górnik zajmuje trzecie miejsce i zamierza powalczyć o awans do klasy okręgowej. Pierwszym rywalem klubu z Łęczycy będzie Huragan Swędów. 


tomadex wszystko dla kibica

Jeśli chodzi o zmiany kadrowe to z drużyny odeszli: Marcel Brzeziński i Adam Kowalski. Górnik ma trzech nowych piłkarzy: Kacpra Brzezińskiego (Termy Uniejów), Mateusza Czekalskiego (Sparta Leśmierz) i Marcina Karasińskiego (Kujawianka Izbica Kujawska).

Sytuacja w klubie zaczyna się normować – czytamy na stronie gornikleczyca.futbolowo.pl. To cieszy gdyż w ubiegłych latach wielokrotnie pisaliśmy o fatalnej sytuacji finansowej zasłużonego klubu. Teraz Górnik wychodzi na prostą i walczy o powrót na boiska klasy okręgowej.

Pierwszym wiosennym rywalem Górnika będzie ósmy w tabeli Huragan Swędów. Faworytem będą goście, którzy chcą ligową wiosnę rozpocząć od efektownej wygranej. Początek spotkania w sobotę (5 kwietnia) o 16:00.

Źródło i zdjęcie: gornikleczyca.futbolowo.pl

Subskrybuj
Powiadom o

4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
gabryś
10 lat temu

z tego co się orientuje to Górnik 1956 Łęczyca ma Panią Prezes

111111111
10 lat temu

w sparingach leczyca prezentowala sie dobrze z przeciwnikami z wyzszych lig.maja madrego prezesa,dobrego trenera,druzyne i wiernych kibicow.nic tylko awansowac.wszystkiego dobrego.pozdrawiam.

gabryś
10 lat temu

Dzięki za dobre słowo na temat Górnika a Concordii również życzymy wszystkiego dobrego i szybkiego ustabilizowania tej fatalnej sytuacji finansowej i organizacyjnej.

zium
10 lat temu

Nic nie ujmując Łęczycy oraz życząc im szybkiego powrotu do wyższych lig – skoro uważamy ten klub za zasłużony, to co powiecie o Concordii, która istnieje na piłkarskiej mapie Polski od 1909 roku. To trzeba nagłaśniać, że klub z takimi tradycjami jest w fatalnej sytuacji finansowej i organizacyjnej, niszczony przez spór na linii prezes klubu-prezydent miasta.

A Górnikowi Łęczyca jeszcze raz życzę wszystkiego dobrego i pewnego awansu 🙂