Chcesz dodać wynik,
napisać newsa, relację?
twitter facebook

Kolejki rozegrane

Kolejka 1
UKS SMS Łódź11:0Metalowiec Łódź
MKP-Boruta Zgierz4:3Lechia Tomaszów
GKS Bełchatów2:1AKS SMS II Łódź
Ceramika Opoczno9:6Zjednoczeni Stryków
Warta Sieradz5:1Piotrcovia
RKS Radomsko1:3Pelikan Łowicz
Zawisza Rzgów15:1KS Kutno
SAP Andrespolia Wiśniowa Góra2:0Sokół Aleksandrów
Kolejka 2
AKS SMS II Łódź2:1MKP-Boruta Zgierz
Zjednoczeni Stryków0:6UKS SMS Łódź
Piotrcovia0:9GKS Bełchatów
Metalowiec Łódź3:2RKS Radomsko
Pelikan Łowicz4:0Warta Sieradz
Zawisza Rzgów1:13Ceramika Opoczno
Lechia Tomaszów 5:0SAP Andrespolia Wiśniowa Góra
KS Kutno0:1Sokół Aleksandrów
Kolejka 3
RKS Radomsko3:3Zjednoczeni Stryków
SAP Andrespolia Wiśniowa Góra1:5AKS SMS II Łódź
Sokół Aleksandrów0:0Lechia Tomaszów
Warta Sieradz4:0Metalowiec Łódź
Ceramika Opoczno8:0KS Kutno
GKS Bełchatów10:0Pelikan Łowicz
MKP-Boruta Zgierz3:1Piotrcovia
UKS SMS Łódź8:0Zawisza Rzgów
Kolejka 4
Zjednoczeni Stryków3:5Warta Sieradz
Zawisza Rzgów2:2RKS Radomsko
Metalowiec Łódź1:6GKS Bełchatów
Ceramika Opoczno2:1UKS SMS Łódź
AKS SMS II Łódź5:3Sokół Aleksandrów
Pelikan Łowicz1:1MKP-Boruta Zgierz
KS Kutno0:7Lechia Tomaszów
Piotrcovia2:2SAP Andrespolia Wiśniowa Góra
Kolejka 5
Warta Sieradz4:0Zawisza Rzgów
MKP-Boruta Zgierz2:3Metalowiec Łódź
GKS Bełchatów7:0Zjednoczeni Stryków
SAP Andrespolia Wiśniowa Góra2:0Pelikan Łowicz
Lechia Tomaszów 2:0AKS SMS II Łódź
Sokół Aleksandrów5:1Piotrcovia
RKS Radomsko1:10Ceramika Opoczno
UKS SMS Łódź7:0KS Kutno
Kolejka 6
Zjednoczeni Stryków2:1MKP-Boruta Zgierz
Zawisza Rzgów0:3GKS Bełchatów
Metalowiec Łódź1:1SAP Andrespolia Wiśniowa Góra
Pelikan Łowicz3:3Sokół Aleksandrów
KS Kutno2:5AKS SMS II Łódź
Ceramika Opoczno9:1Warta Sieradz
UKS SMS Łódź8:1RKS Radomsko
Piotrcovia0:5Lechia Tomaszów
Kolejka 7
SAP Andrespolia Wiśniowa Góra4:1Zjednoczeni Stryków
Sokół Aleksandrów5:1Metalowiec Łódź
RKS Radomsko2:1KS Kutno
GKS Bełchatów1:2Ceramika Opoczno
MKP-Boruta Zgierz0:1Zawisza Rzgów
AKS SMS II Łódź6:1Piotrcovia
Lechia Tomaszów 6:0Pelikan Łowicz
Warta Sieradz0:13UKS SMS Łódź
Kolejka 8
Ceramika Opoczno6:2MKP-Boruta Zgierz
UKS SMS Łódź1:1GKS Bełchatów
Zawisza Rzgów3:2SAP Andrespolia Wiśniowa Góra
KS Kutno0:3Piotrcovia
Pelikan Łowicz0:7AKS SMS II Łódź
RKS Radomsko2:1Warta Sieradz
Metalowiec Łódź1:2Lechia Tomaszów
Zjednoczeni Stryków0:3Sokół Aleksandrów
Kolejka 9
SAP Andrespolia Wiśniowa Góra2:1Ceramika Opoczno
MKP-Boruta Zgierz1:6UKS SMS Łódź
Piotrcovia3:4Pelikan Łowicz
Sokół Aleksandrów2:2Zawisza Rzgów
AKS SMS II Łódź6:0Metalowiec Łódź
GKS Bełchatów6:1RKS Radomsko
Warta Sieradz2:0KS Kutno
Lechia Tomaszów 5:1Zjednoczeni Stryków
Kolejka 10
Zawisza Rzgów1:2Lechia Tomaszów
Zjednoczeni Stryków0:5AKS SMS II Łódź
Metalowiec Łódź1:1Piotrcovia
Ceramika Opoczno3:1Sokół Aleksandrów
UKS SMS Łódź10:0SAP Andrespolia Wiśniowa Góra
RKS Radomsko2:4MKP-Boruta Zgierz
Warta Sieradz1:15GKS Bełchatów
KS Kutno3:6Pelikan Łowicz
Kolejka 11
Piotrcovia1:0Zjednoczeni Stryków
AKS SMS II Łódź2:2Zawisza Rzgów
Pelikan Łowicz3:4Metalowiec Łódź
MKP-Boruta Zgierz3:1Warta Sieradz
SAP Andrespolia Wiśniowa Góra6:0RKS Radomsko
GKS Bełchatów11:1KS Kutno
Lechia Tomaszów 2:2Ceramika Opoczno
Sokół Aleksandrów1:1UKS SMS Łódź
Kolejka 12
Zawisza Rzgów1:0Piotrcovia
GKS Bełchatów6:1MKP-Boruta Zgierz
KS Kutno0:5Metalowiec Łódź
RKS Radomsko0:3Sokół Aleksandrów
Ceramika Opoczno5:0AKS SMS II Łódź
Zjednoczeni Stryków3:3Pelikan Łowicz
Warta Sieradz1:2SAP Andrespolia Wiśniowa Góra
UKS SMS Łódź3:0Lechia Tomaszów
Kolejka 13
SAP Andrespolia Wiśniowa Góra1:7GKS Bełchatów
Sokół Aleksandrów1:1Warta Sieradz
Piotrcovia0:3Ceramika Opoczno
AKS SMS II Łódź1:2UKS SMS Łódź
Pelikan Łowicz2:1Zawisza Rzgów
Metalowiec Łódź0:1Zjednoczeni Stryków
Lechia Tomaszów 8:0RKS Radomsko
MKP-Boruta Zgierz3:0KS Kutno
Kolejka 14
Zawisza Rzgów-:-Metalowiec Łódź
MKP-Boruta Zgierz1:1SAP Andrespolia Wiśniowa Góra
Warta Sieradz2:6Lechia Tomaszów
GKS Bełchatów6:0Sokół Aleksandrów
UKS SMS Łódź3:0Piotrcovia
KS Kutno0:4Zjednoczeni Stryków
RKS Radomsko0:4AKS SMS II Łódź
Ceramika Opoczno12:1Pelikan Łowicz
Kolejka 15
Pelikan Łowicz0:7UKS SMS Łódź
Sokół Aleksandrów1:2MKP-Boruta Zgierz
SAP Andrespolia Wiśniowa Góra4:0KS Kutno
Piotrcovia3:2RKS Radomsko
Zjednoczeni Stryków1:4Zawisza Rzgów
Metalowiec Łódź3:5Ceramika Opoczno
AKS SMS II Łódź4:1Warta Sieradz
Lechia Tomaszów 0:2GKS Bełchatów

Do rozegrania