Kolejka 1 | ||
Prosna II Wieruszów | 1:7 | LZS Trębaczew |
Zryw Ożegów | 0:1 | Zryw Wójcin |
Ostrowia w Ostrówku | 2:1 | Start Świątkowice |
Piast Ruda | 0:2 | Prosna Wyszanów |
KS Radoszewice | 3:4 | Orion Olewin |
KS Sokolniki | 0:1 | LZS Wrońsko |
LZS Młynisko | 0:0 | LZS Pątnów |
Kolejka 2 | ||
Orion Olewin | 2:2 | Prosna Wyszanów |
LZS Pątnów | 6:0 | Piast Ruda |
LZS Wrońsko | 1:2 | Zryw Ożegów |
LZS Trębaczew | 3:0 | KS Sokolniki |
KS Radoszewice | 2:0 | Ostrowia w Ostrówku |
Zryw Wójcin | 2:2 | LZS Młynisko |
Start Świątkowice | 1:3 | Prosna II Wieruszów |
Kolejka 3 | ||
Ostrowia w Ostrówku | 1:2 | Orion Olewin |
Prosna II Wieruszów | 5:4 | KS Radoszewice |
KS Sokolniki | 1:5 | Start Świątkowice |
Zryw Ożegów | 1:3 | LZS Trębaczew |
Prosna Wyszanów | 0:2 | LZS Pątnów |
LZS Młynisko | 2:0 | LZS Wrońsko |
Piast Ruda | 1:5 | Zryw Wójcin |
Kolejka 4 | ||
Orion Olewin | 2:2 | LZS Pątnów |
Zryw Wójcin | 3:1 | Prosna Wyszanów |
LZS Wrońsko | 3:3 | Piast Ruda |
LZS Trębaczew | 2:0 | LZS Młynisko |
KS Radoszewice | 5:1 | KS Sokolniki |
Ostrowia w Ostrówku | 3:1 | Prosna II Wieruszów |
Start Świątkowice | 1:5 | Zryw Ożegów |
Kolejka 5 | ||
Prosna Wyszanów | 2:3 | LZS Wrońsko |
LZS Pątnów | 2:3 | Zryw Wójcin |
Prosna II Wieruszów | 1:4 | Orion Olewin |
KS Sokolniki | 3:2 | Ostrowia w Ostrówku |
Zryw Ożegów | 1:2 | KS Radoszewice |
LZS Młynisko | 1:1 | Start Świątkowice |
Piast Ruda | 0:7 | LZS Trębaczew |
Kolejka 6 | ||
Orion Olewin | 6:0 | Zryw Wójcin |
Ostrowia w Ostrówku | 1:1 | Zryw Ożegów |
Prosna II Wieruszów | 3:1 | KS Sokolniki |
LZS Wrońsko | 1:2 | LZS Pątnów |
LZS Trębaczew | 5:1 | Prosna Wyszanów |
Start Świątkowice | 2:3 | Piast Ruda |
KS Radoszewice | 4:2 | LZS Młynisko |
Kolejka 7 | ||
KS Sokolniki | 0:3 | Orion Olewin |
Piast Ruda | 1:5 | KS Radoszewice |
LZS Młynisko | 2:1 | Ostrowia w Ostrówku |
Zryw Wójcin | 3:0 | LZS Wrońsko |
Zryw Ożegów | 3:1 | Prosna II Wieruszów |
Prosna Wyszanów | 2:2 | Start Świątkowice |
LZS Pątnów | 1:4 | LZS Trębaczew |
Kolejka 8 | ||
Orion Olewin | 5:1 | LZS Wrońsko |
LZS Trębaczew | 1:1 | Zryw Wójcin |
Start Świątkowice | 0:4 | LZS Pątnów |
KS Radoszewice | 2:5 | Prosna Wyszanów |
Ostrowia w Ostrówku | 2:3 | Piast Ruda |
Prosna II Wieruszów | 1:2 | LZS Młynisko |
KS Sokolniki | 1:0 | Zryw Ożegów |
Kolejka 9 | ||
Zryw Ożegów | 0:1 | Orion Olewin |
LZS Młynisko | 2:1 | KS Sokolniki |
Piast Ruda | 1:1 | Prosna II Wieruszów |
Prosna Wyszanów | 3:2 | Ostrowia w Ostrówku |
LZS Pątnów | 2:4 | KS Radoszewice |
Zryw Wójcin | 3:0 | Start Świątkowice |
LZS Wrońsko | 2:3 | LZS Trębaczew |
Kolejka 10 | ||
Orion Olewin | 4:2 | LZS Trębaczew |
Start Świątkowice | 1:3 | LZS Wrońsko |
KS Radoszewice | 2:1 | Zryw Wójcin |
Ostrowia w Ostrówku | 2:0 | LZS Pątnów |
Prosna II Wieruszów | 1:2 | Prosna Wyszanów |
KS Sokolniki | 4:2 | Piast Ruda |
Zryw Ożegów | 1:1 | LZS Młynisko |
Kolejka 11 | ||
LZS Młynisko | 0:0 | Orion Olewin |
Piast Ruda | 0:4 | Zryw Ożegów |
Prosna Wyszanów | 1:2 | KS Sokolniki |
Zryw Wójcin | 4:4 | Ostrowia w Ostrówku |
LZS Trębaczew | 10:1 | Start Świątkowice |
LZS Pątnów | 6:1 | Prosna II Wieruszów |
LZS Wrońsko | 3:3 | KS Radoszewice |
Kolejka 12 | ||
Orion Olewin | 11:1 | Start Świątkowice |
KS Radoszewice | 4:4 | LZS Trębaczew |
Prosna II Wieruszów | 6:2 | Zryw Wójcin |
Zryw Ożegów | 1:0 | Prosna Wyszanów |
Ostrowia w Ostrówku | 1:2 | LZS Wrońsko |
KS Sokolniki | 1:3 | LZS Pątnów |
LZS Młynisko | 3:1 | Piast Ruda |
Kolejka 13 | ||
LZS Trębaczew | 1:4 | Ostrowia w Ostrówku |
Piast Ruda | 0:1 | Orion Olewin |
Prosna Wyszanów | 4:3 | LZS Młynisko |
LZS Pątnów | 5:0 | Zryw Ożegów |
Zryw Wójcin | 4:1 | KS Sokolniki |
Start Świątkowice | 0:3 | KS Radoszewice |
LZS Wrońsko | 4:4 | Prosna II Wieruszów |
Kolejka 14 | ||
Orion Olewin | 5:3 | KS Radoszewice |
LZS Wrońsko | 2:2 | KS Sokolniki |
LZS Pątnów | 2:3 | LZS Młynisko |
Start Świątkowice | 1:6 | Ostrowia w Ostrówku |
Prosna Wyszanów | 2:1 | Piast Ruda |
LZS Trębaczew | 0:2 | Prosna II Wieruszów |
Zryw Wójcin | 0:1 | Zryw Ożegów |
Kolejka 15 | ||
Prosna Wyszanów | 3:3 | Orion Olewin |
Prosna II Wieruszów | 7:0 | Start Świątkowice |
LZS Młynisko | 1:1 | Zryw Wójcin |
Ostrowia w Ostrówku | 0:1 | KS Radoszewice |
Piast Ruda | 1:1 | LZS Pątnów |
KS Sokolniki | 2:2 | LZS Trębaczew |
Zryw Ożegów | 1:0 | LZS Wrońsko |
Kolejka 16 | ||
LZS Wrońsko | 1:0 | LZS Młynisko |
Zryw Wójcin | 2:2 | Piast Ruda |
Start Świątkowice | 1:6 | KS Sokolniki |
Orion Olewin | 2:1 | Ostrowia w Ostrówku |
KS Radoszewice | 7:1 | Prosna II Wieruszów |
LZS Pątnów | 1:0 | Prosna Wyszanów |
LZS Trębaczew | 1:0 | Zryw Ożegów |
Kolejka 17 | ||
Zryw Ożegów | 3:0 | Start Świątkowice |
KS Sokolniki | 1:5 | KS Radoszewice |
Piast Ruda | 1:0 | LZS Wrońsko |
LZS Pątnów | 1:1 | Orion Olewin |
Prosna II Wieruszów | 2:2 | Ostrowia w Ostrówku |
Prosna Wyszanów | 2:0 | Zryw Wójcin |
LZS Młynisko | 2:2 | LZS Trębaczew |
Kolejka 18 | ||
LZS Trębaczew | 0:0 | Piast Ruda |
Ostrowia w Ostrówku | 6:2 | KS Sokolniki |
Start Świątkowice | 0:4 | LZS Młynisko |
Zryw Wójcin | 2:3 | LZS Pątnów |
Orion Olewin | 5:1 | Prosna II Wieruszów |
LZS Wrońsko | 1:5 | Prosna Wyszanów |
KS Radoszewice | 1:0 | Zryw Ożegów |
Kolejka 19 | ||
LZS Młynisko | -:- | KS Radoszewice |
Prosna Wyszanów | -:- | LZS Trębaczew |
LZS Pątnów | -:- | LZS Wrońsko |
Zryw Wójcin | -:- | Orion Olewin |
Zryw Ożegów | -:- | Ostrowia w Ostrówku |
KS Sokolniki | -:- | Prosna II Wieruszów |
Piast Ruda | -:- | Start Świątkowice |
Kolejka 20 | ||
LZS Trębaczew | -:- | LZS Pątnów |
Start Świątkowice | -:- | Prosna Wyszanów |
Prosna II Wieruszów | -:- | Zryw Ożegów |
Ostrowia w Ostrówku | -:- | LZS Młynisko |
LZS Wrońsko | -:- | Zryw Wójcin |
Orion Olewin | -:- | KS Sokolniki |
KS Radoszewice | -:- | Piast Ruda |
Kolejka 21 | ||
Prosna Wyszanów | -:- | KS Radoszewice |
Zryw Ożegów | -:- | KS Sokolniki |
Zryw Wójcin | -:- | LZS Trębaczew |
LZS Wrońsko | -:- | Orion Olewin |
Piast Ruda | -:- | Ostrowia w Ostrówku |
LZS Młynisko | -:- | Prosna II Wieruszów |
LZS Pątnów | -:- | Start Świątkowice |
Kolejka 22 | ||
KS Sokolniki | -:- | LZS Młynisko |
KS Radoszewice | -:- | LZS Pątnów |
LZS Trębaczew | -:- | LZS Wrońsko |
Prosna II Wieruszów | -:- | Piast Ruda |
Ostrowia w Ostrówku | -:- | Prosna Wyszanów |
Orion Olewin | -:- | Zryw Ożegów |
Start Świątkowice | -:- | Zryw Wójcin |
Kolejka 23 | ||
LZS Młynisko | -:- | Zryw Ożegów |
Zryw Wójcin | -:- | KS Radoszewice |
Piast Ruda | -:- | KS Sokolniki |
LZS Trębaczew | -:- | Orion Olewin |
LZS Pątnów | -:- | Ostrowia w Ostrówku |
Prosna Wyszanów | -:- | Prosna II Wieruszów |
LZS Wrońsko | -:- | Start Świątkowice |
Kolejka 24 | ||
Prosna II Wieruszów | -:- | LZS Pątnów |
KS Radoszewice | -:- | LZS Wrońsko |
Orion Olewin | -:- | LZS Młynisko |
Start Świątkowice | -:- | LZS Trębaczew |
Zryw Ożegów | -:- | Piast Ruda |
KS Sokolniki | -:- | Prosna Wyszanów |
Ostrowia w Ostrówku | -:- | Zryw Wójcin |
Kolejka 25 | ||
LZS Pątnów | -:- | KS Sokolniki |
Piast Ruda | -:- | LZS Młynisko |
LZS Wrońsko | -:- | Ostrowia w Ostrówku |
LZS Trębaczew | -:- | KS Radoszewice |
Start Świątkowice | -:- | Orion Olewin |
Zryw Wójcin | -:- | Prosna II Wieruszów |
Prosna Wyszanów | -:- | Zryw Ożegów |
Kolejka 26 | ||
Prosna II Wieruszów | -:- | LZS Wrońsko |
Zryw Ożegów | -:- | LZS Pątnów |
Ostrowia w Ostrówku | -:- | LZS Trębaczew |
Orion Olewin | -:- | Piast Ruda |
LZS Młynisko | -:- | Prosna Wyszanów |
KS Radoszewice | -:- | Start Świątkowice |
KS Sokolniki | -:- | Zryw Wójcin |